Skocz do zawartości
 • CZAT

  Load More
  Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Manitou

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Manitou w dniu 11 Maj

Użytkownicy przyznają Manitou punkty reputacji!

Reputacja

6 Neutral

Ostatnie wizyty

86 wyświetleń profilu
 1. 15 trójek,czyli 280,50 drobne na dalsze granie. Admin, ale jako twórcy takiego forum, tobie nie wypada zadawać takich pytań. Sam powinieneś wiedzieć że gra w systemie 9 przekłada się na 15 trójek gdy wejdą trzy.
 2. Dziś byłem "blisko" piątki w mini. gdyby maszyna się pomyliła i dała dwie liczby po sąsiedzku- miałbym powód do świętowania.
 3. Tak naprawdę to maksymalnie z tą sprzedażą i regulaminową gwarancją puli na wygraną 1-go stopnia w tą grę można wygrać 60.000 pln z groszem brutto. Więcej się nie da. Aby osiągnąć taką wysokość wygranej, wystarczy trzy razy zakreślić ten sam zestaw i stawkę x 4, ogółem na kuponie stawka ma wynosić x12, czyli opcja cztery zestawy na kuponie i stawka x3, też daje taki zarobek i przy szczęściu owego zestawu na kuponie 1 do 1.298.528. Oczywiście suma taka gwarantowana jest w założeniu,że wygrywa tylko ten kupon, każdy jeden wygrany zakład więcej to wygrana na m-c będzie ilorazem ilości wygranych i kwoty.60.000 pln.
 4. Admin. jeśli siedzisz w Polsce, to radzę ci nie chwal się,że grasz na Lottolandzie.
 5. Jaka korzystna wymiana kursowa? 2€ koszt w innych Landach Konsorcjum 8,4 pln pomijając dopłatę na sport i kulturę 1,60 pln nadpłaty zostaje nierozdysponowane i to razy ilość zawartych zakładów ok.820.000 to i tak wychodzi,ze trochę gdzieś się zgubiło bo powinno być do podziału ok.1.300.000 pln. Oni nie wymieniają całej kwoty z twojego zakładu na euro, przy takich sumach korzystna wymiana to wahania 0,01 pln, a przecież rozliczają się z konsorcjum po losowaniu. Ja bym na miejscu TS przy takiej cenie wynegocjował możliwość nie dokładania do najwyższej wygranej, a stworzenie najniższej kategorii wygranej tak jak jest w Euromiilions 2+0. Gra o duże miliony i tak by się toczyła, ale najniższa i wygrana rzędu 1 do 22 przyciągnęła by graczy do kolektur.
 6. Opcja Plus występuje jeszcze w Lotto. Ale tu lotto plus znaczy autonomiczne niezależne drugie losowanie 6z49, czyli zakład z zaznaczoną opcją plus(dopłata 1 zł) bierze udział w drugim losowaniu. Z tym,że wygrane w tej grze są stałe 10 zł za trafione trzy,100 za trafione cztery, 3500 za trafione pięć i 1.000.000 komplet. Oczywiście Totalizator zabezpieczył się aby czasem nie pójść z torbami tak pokrótce, zabezpieczone po milionie jest tylko 10 trafionych szóstek,jeśli trafi więcej osób niż 10 to 10.000.000 zł dzielą przez liczbę zwycięzców.
 7. Lottoland nie jest pośrednikiem w zakupie losów loteryjnych- jest bukmacherem ubezpieczonym w firmie od zarządzania ryzykiem EMIRAT AG. Ta firma rzeczywiście teraz na rynku polskim działa wbrew ustawie, bo ona nie świadczy usługi kurierskiej, lecz dokonujesz zakładu z określonym kursem jakie numery padną w danej loterii. Z usług tej firmy korzystałem wtedy gdy działała tylko na ryku niemieckim, jeszcze bez rozbudowanej tej międzynarodowej franczyzy. Obsługa de. była miła i nawet czasem pomimo kłopotów językowych zawsze miło do klienta nastawiona, zawsze jakiś gratis promocyjny dali. Skończyło się gdy weszli do spóły Polacy. Nagle promocje, jak były to jakieś liche,ale najbardziej mnie wkurzyło to, że mieli różne ceny dla różnych nacji i walut w jakiej byłeś zarejestrowany, ja konto miałem w euro i jak chciałem zagrać w multi to wołali 50€, a australijskie najtańsze loterie na świecie przeliczali po kursie z kosmosu. A jak zwróciłem się do nich o wyjaśnienie spotkałem się z nieprofesjonalnym podejściem do klienta, wręcz chamskim. Podziękowałem tej firmie, jeśli oszukuje na 1€ to jak mogę im zaufać przy większych potencjalnych wygrany. W serwisie prowadzonym przez zarząd w DE płatności i moje wątpliwości były rozwiązywane natychmiast, w polskiej wersji mogłem tylko pomarzyć o takim profesjonalizmie.
 8. No dobra Admin, przechodziłem koło stacji, puściłem dwa mini,ale symboliczna sys,6x2 15 złociszy mnie to kosztowało 1,7,11,17.21,26 5,12,14,22,27,28 Sam skreślałem
 9. Prawdopodobnie wszystkie serwisy pośredniczące w zakupie losów loteryjnych w Polsce zostały zablokowane. Usługi kurierskie zostały zakwalifikowane przez "speców" od ustawy MF za hazard- najlepsze jest to , że totalizator na tym i tak zarabiał, a konkurencja i tak by padła gdyby ruszyła sprzedaż monopolisty online. I jak ja mam myśleć o takiej władzy, jeśli marnuje możliwość być może małych pieniędzy ale jednak pieniędzy dla budżetu. Tu nie dość ,że zarabiał TS, firmy płaciły podatki. Jedynie Lottomania znalazła sposób na ominięcie blokad płatności.
 10. Puszczałem w niej kiedyś EuroJackpota jak byłem przejazdem, taki mały osiedlowy spożywczak za Biedroną, Mnie nic tam się nie trafiło.
 11. Zapomniałeś Admin o opcji "Plus" jeśli trafisz 10/10 z ostatnią wylosowaną liczbą i masz opłaconą opcję "Plus" dodatkowo dostajesz 2.250.000 zł w stawce podstawowej .
 12. Wczoraj wylosowano w mini 15 30 32 35 40. Niestety los dba bym żył nadzieją dnia następnego . Choć raczej w niedzielę nie gram w mini, a szczególnie teraz gdy jest zakaz handlu, to byłby pech trafić 5 z 5 z pulą 50.000 zł. Oczywiście nie pogardziłbym, ale potencjalna wygrana kwota nie warta inwestycji systemowej. A pojedynczym zakładem to można mrówkę połaskotać , więc nie gram.
 13. Nie przejmuję się, no cóż - bawię się nadal. Jestem ciekaw, czy jeśli rozbiłbym jackpota w obojętnie w co, czy grałbym dalej, czy po prostu osiadł na laurach. Kogo nie spytasz, każdy z graczy lotto twierdzi,że jeśli by wygrał szóstkę w lotto to dalszą grę miałby w d.... Chciałbym to przetestować na własnej skórze. Na razie dziś 14-04 zagrałem dwa z maszyny mini sys.8 06,08,10,26,27,30,39,42 04,07,14,15,19,23,26,37 Tak naprawdę mini jest wymagający- statystyki, mapy często nic nie dają. Dlatego często nie analizuję tej gry po prostu gram liczby z sufitu lub z maszyny. I z maszyny czwórkę w sys.7 kiedyś dostałem. W/g prawdopodobieństwa( wydanych pieniędzy i zakładów)zbliżać się już powinien czas aby mini się do mnie uśmiechnął. Pozdrawiam.
 14. Czyli nie ma końca marzeń, jutro gram dalej.
 15. Wysokość puli kumulacji może wydawać się oszałamiająca, lecz jest w tym pewien haczyk . omówię to na podstawie obecnej kumulacji w Powerball (Next Draw: Sat, Apr 14 ),która obecnie wynosi $106mln. Tak laikowi z Europy wyda się kolosalna. Ale jest to kwota z sumowana, gdybyście wybrali płatność annual przez 30 lat, taka niby renta roczna. W USA wygrana w loterię jest opodatkowana jak dochód, dla rezydentów to 25%federalny plus podatek stanowy zależny od kraju(stanu) w jakim zagraliśmy( w New Jersey 0%, ale już w New York 8,97%) i w tym momencie reklamowana kwota$106,000,000. za kupon wysłany w New York zamienia się $69,991,800 i to tylko dla Amerykanina, suma wypłacona po 30 rocznych ratach będzie wynosiła właśnie tyle. Jako że jestem obcokrajowcem i nierezydentem dla mnie podatek federalny zamieni się 33%, czyli ogółem gdybym na wycieczce koło Statuy Wolności zakupiłbym wygrany kupon w rzeczywistości po 30-tu latach otrzymałbym ok. 59mln baksów z ogonkiem. No dobra, a co jeśli od razu chciałbym wygraną? Oczywiście że można, ale wtedy Cash Value wynosi: $63.7 Million i to jest wtedy kwota wyjściowa do opodatkowania.Czyli rezydent mieszkający w New York otrzyma netto $42,061,110 a nie rezydent $38,696,221, czyli EUR 31 367 896. Czyli jak sami widzicie kumulacje takiej wysokości są osiągalne poprzez EuroJackpot nawet w Polsce. Pomijam fakt,że online w Polsce jest trudno zagrać w PowerBall lub Mega millions, nie aby nie było to możliwe, bo jest możliwe nawet z zablokowanymi płatnościami przez ministra finansów, ale koszt nabycia takiego biletu jest wysoki i zagrałbym jedynie wtedy gdybym ewidentnie miał proroczy sen z wysokością reklamowanej puli przynajmniej $500mln brutto. Pozdrawiam
×