Skocz do zawartości

Witamy na LoteriaLiczbowa.pl

Poświęć chwilę, aby do nas dołączyć, czekamy na Ciebie.

Emil

Opinie - Lottoland.pl​​​​​​​

Rekomendowane odpowiedzi

3.jpg

Pozytywne i negatywne opinie na temat firmy Lottoland.pl

Siedziba: Gibraltar
Prezes zarządu: Nigel Birrell (maj 2014)
Założyciel: Nigel Birrell
Założenie: 2013, Gibraltar
Organizacja macierzysta: Lottoland Holdings Limited

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lottoland nie jest pośrednikiem  w zakupie losów loteryjnych- jest bukmacherem ubezpieczonym w firmie od zarządzania ryzykiem EMIRAT AG. Ta firma rzeczywiście teraz na rynku polskim działa wbrew ustawie, bo ona nie świadczy usługi kurierskiej, lecz dokonujesz zakładu z określonym kursem jakie numery padną w danej loterii. Z usług tej firmy korzystałem wtedy gdy działała tylko na ryku niemieckim, jeszcze bez rozbudowanej tej międzynarodowej  franczyzy. Obsługa de. była miła i nawet czasem pomimo kłopotów językowych zawsze miło do klienta nastawiona, zawsze jakiś gratis promocyjny dali. Skończyło się gdy weszli do spóły Polacy. Nagle promocje, jak były to jakieś liche,ale najbardziej mnie wkurzyło to, że mieli różne ceny dla różnych nacji i walut w jakiej byłeś zarejestrowany, ja konto miałem w euro i jak chciałem zagrać w multi to wołali 50€, a australijskie najtańsze loterie na świecie przeliczali po kursie z kosmosu. A jak zwróciłem się do nich o wyjaśnienie spotkałem się z nieprofesjonalnym podejściem do klienta, wręcz chamskim. Podziękowałem tej firmie, jeśli oszukuje na 1€ to jak mogę im zaufać przy większych potencjalnych wygrany. W serwisie prowadzonym przez zarząd w DE płatności i moje wątpliwości były rozwiązywane natychmiast, w polskiej wersji mogłem tylko pomarzyć o takim profesjonalizmie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi